İbrahim Başa

Michelin

BTR ihtiyaçlara uygun hizmet sunan, terzi işi çalışan bir firmadır. Promosyon ürünlerinde hedefe yönelik çözümler sunarlar. Tedarikçi ağları geniş ve sektör tecrübesi yüksek olduğu için yeni bir ürün önerisi verildiğinde çözüm üretebiliyorlar. Rekabetçi fiyatlar yakalayabiliyorlar. Beraber çalıştıkça şirketin bakış açısına sahip oluyor ve markayı sahipleniyorlar. Çalışkan ve işini iyi takip eden özverili personele sahipler. Acil durumlarda hızlı hareket edebiliyorlar.

Acar Ataseven

MSC

BTR; müşterinin aklındaki fikri somut bir ürüne çevirmek için öneriler sunar dahası bu fikri daha da geliştiren bir bakış açısıyla yaklaşır, bunun sonucunda ortaya detaylarında incelikler bulunan ürünler çıkar. Günün sonunda proje gerçekleşmeyecek bile olsa ürünün tasarım aşamasına, numune çalışma safhasına desteğini esirgemez. Çeşitlilik gösterip sık sık değişebilen müşteri taleplerine karşı esnek tavır alır, hemen uyum sağlar. Odaklandığı konu projenin kendisine getirisinden ziyade müşterinin aklındaki tasarıma en yakın örneği ortaya çıkarmaktır.

Elif Alçı

İnsan Kaynakları Müdürü

BTR Promosyon ile 10 yılı aşkın süredir, farklı ihtiyaçlar çerçevesinde ve farklı kurumlar bünyesinde birlikte çalışıyoruz. İhtiyacı anlama, uygun ve orijinal fikir üretme, sonuca ulaşma noktasında müşteri memnuniyetini ve süreç kalitesini önemseyen bir yapıda hizmet vermekteler. Yıllar içerisinde çizgisini ve değerlerini bozmadan sürekli gelişerek geldikleri bu yerde müşterileri olmaktan büyük keyif duyuyorum. Daha uzun yıllar birlikte çalışmak arzusu ile başarılarınızın devamını dilerim.

Ayça Göktepe

MSC

2010 yılında BTR ile başlayan çalışmalarımız, gösterdikleri özverili ve çözüm odaklı çalışmalar neticesinde bugüne geldi, değerli iş partnerlerimizden biri oldular. Geçen zaman içinde birçok ürün ve fikri birlikte hayata geçirdik. Bize sağladıkları güven için teşekkür ederiz.